text odkazu

8+1 nápad na jednoduché vánoční dekorace


Vánoční čas přijde každý rok rychlostí blesku a téměř ve všech domácnostech se hospodyňky snaží o tu nejkrásnější sváteční výzdobu. My vám předvedeme, jak použít světelné řetězy ze svítících koulí jako vánoční dekoraci. Poradíme, jaké barvy jsou in a trendy pro letošní rok a inspirujeme ty z vás, kteří se nebojí trošku kutit a vyrábět a vymýšlet.
BallDesign nabízí možnost vytvořit si barevný světelný řetěz přímo na míru vašemu interiéru a vkusu. Ten, kdo miluje Vánoce plné třpytu a metalických odlesků může použít luxusní zlatou, stříbrnou nebo bronzovou. V kombinaci s klasickou bílou vytvoříte vánoční dekoraci, která vypadá skvěle rozsvícená i zhasnutá. Pro odvážnější dáváme do pozornosti letošní barvu roku Pantone ultra violet.

 1. Jednoduchý vánoční věnec

Věnec se svítícími koulemi vyčarujete během chvilky. Použijte světelný LED řetěz s 20 bavlněnými koulemi na baterii a nenechte se omezit umístěním zásuvky ve vaší domácnosti.

 

 2. Omotejte svítící koule okolo starého rámu od obrazu

Takto vytvořená dekorace může váš interiér zdobit celý rok. Pro větší efekt se hodí sady s 35ti bavlněnými balónky.

3. Stromek z latěk

Vyrobte si jednoduchý stromek z latěk a doplňte ho tabulkou s nápisy.

 

4. Chvojí s dekoracemi

Kdo si nedovede představit Vánoce bez klasického chvojí, rád chystá girlandy nebo věnce, které krásně provoní celou domácnost, ten si může namixovat červenou s bílou a zelenou, této kombinaci sluší i hnědá.

5. Svítící řetěz ve skle

Jestliže nemáte čas a chuť vyrábět a kutit, může docílit sváteční atmosféry pouhým naskládáním své barevné kombinace do mísy, vázy nebo velké zavařovací sklenice.

6. Slavnostně prostřený stůl


Perfektním řešením je použití svítících koulí na slavnostní vánoční tabuli, zde se nejlépe hodí sada 20ti koulí na baterie. Krabičku s bateriemi šikovná hostitelka zakryje pod svícen a vše je připraveno pro nádhernou vánoční atmosféru.

7. Vánoční stromeček


Krásně ozdobit klasický vánoční stromeček vánočními koulemi je v podstatě povinnost, se světleným LED řetězem z bavlněných svítících koulí na míru vyčarujete během chvilky adventní dekoraci, která bude lahodit oku celé Vánoce. Pro vánoční stromky doporučujeme minimálně jednu sadu s 50ti koulemi do zásuvky.

8. Světelný řetez

Stejně tak můžete světýlka jen namotat na rámy postelí, obrazů, zrcadel nebo zábradlí, položit na poličku nebo zavěsit na stěnu. Pro větší efekt se hodí sady s velkými svítícími koulemi Premium.

9. Krásný dárek

Světelné řetězy magických klubíček všech velikostí jsou také skvělým nápadem na vánoční dárek. Sada světel v dárkovém balení potěší jistě každou ženu se zájmem o design. Můžete s nimi udělat radost nastávající nebo čerstvé mamince, ale ocení je i děti a teenageři. Všechny 35ti a 20ti kusové sady balíme do atraktivní kartónové dárkové krabice. Sady po 10ti nebo 50ti kusech posíláme v krásném transparetním balení.


 

Krásné designové vánoce vám přeje BallDesign!

 

Zdroj fotografií: cottonballlights.pl, cottonballlights.hu, balldesign.cz, thebuzz.dianejameshome.com, lummiandco.com.au