Brambořík alá BallDesign


 

Krásně kvete už 9 let 

Tento rozkvelý brambořík nám v BallDesignu kvete každou zimu vlastně už od založení firmy. A s firmou i roste :-) Když mu poskytnete potřebnou péči, která spočívá v tom, že o něj část roku vlastně vůbec nepečujete ;-), poroste a pokvete i vám.

V čem je ten trik?

Prostě ho na konci jara přestaňte zálevat a v létě klidně odjeďte na dlouhou dovolenou. Jen velký pozor! Jestli vám bude chodit někdo zalévat ostatní rostliny v bytě nebo v domě, radši květináč někam “zašijte”, ať vám brambořík nepolejou ☺ .

Začnete ho opět zalévat až se vrátíte s té úžasné minimálně 2měsíční dovolené ☺, tedy koncem srpna nebo na začátku září. Jestli od minulého roku povyrostl dopřejte mu větší květináč a čerstvý substrát. Podle odborníků má prý rád chlad a méně světla, nám ale celou dobu dobře prospívá na parapetu jižního okna, kde mu v zimně pěkně zatopíme radiátorem umístěným pod oknem. A často zaléváme.

S valentýnskými srdíčky 

Letos jsme si ho ještě trochu vylepšili našimi valentýnskými srdíčky, které tam asi necháme po zbytek jeho sezóny.  Moooocccc mu to tak sluší! A bude vypadat krásně, ikdyž zrovna nepokvete.