Kontakt


BALL-DE-SIGN s.r.o. má tu čest zastupovat v České republice společnost Cotton Ball Lights the Oryginal (Holandsko) a přináší Vám luxusní kvalitní ručně vyráběné designové osvětlení, které vzniká v thajské výrobně s certifikací FAIR TRADE. 

BallDesign vám nabízí edinečný způsob, jak zkrášlit bydlení originálním způsobem - svítící koule, které můžete znát pod různými označeními jako svítící klubíčka, svítící bobule apod. Na našem webu najdete možnost nakoupit jak kompletní sady světel, tak jednotlivé náhradní díly, samostatné řetězy a koule, inspirovat se a hrát si s barvami. 

Řetězy se svítícími koulemi od Cotton Ball Lights jsou v top kvalitě, luxusně balené, připravené přímo k obdarování. Snažíme se o to, abyste si mohli vybrat nejen vlastní barevné kombinace, ale také různé délky řetězů, LED i klasické svícení. Při výběru zboží do www.balldesign.cz jste nám obrovskou inspirací právě vy, naši zákazníci!

Máte na nás nějaký dotaz? Nevíte si rady s objednávkou, barevnou kombinací světelného řetězu nebo technickým řešením Vašeho dekorativního osvětlení? Vznikl jakýkoliv problém s objednávkou? Nenašli jste odpověď na váš problém v sekci Pomoc?

Ozvěte se nám, rádi poradíme a pomůžeme!

tel.: +420 734 504 834
Jsme k dispozici od pondělí do pátku od 9 do 17 hod.

Veškerou korespondenci směřujte na naši adresu:
BALL-DE-SIGN s.r.o. 
kancelář Jarošova 41, Znojmo, 669 02, Czech Republic
IČ: 05213088, DIČ CZ05213088

Přejeme příjemný nákup a hodně zábavy při výběru světelných řetězů a sad barevných koulí právě pro Vás.
Tým BALL-DE-SIGN