Online dárkové certifikáty pro nákup bytových doplňků


Chcete darovat bytovou dekoraci? 

Krásné bytové doplňky potěší každého, kdo se zajímá o design nebo má prostě jen rád pěkné bydlení. Když dáváte dárek, určitě se chcete přesně trefit do vkusu a být perfektní. Někdy ale při výběru váháte, co přesně by se obdarovanému líbilo a zároveň hodilo do jeho interiéru. V tom okamžiku je nejjistějším řešením dárkový poukaz. Tak darujte vašim blízkým přesně to, co si sami vyberou.

Máte málo času a raději řešíte dárky přes internet?

Jestli jste v časové tísni, neradi chodíte po obchodech a dárky nejraději objednávate přes internet, potřebujete online řešení.

Tím by mohl být právě Online dárkový certifikát od www.BallDesign.cz.

Jak fungují online dárkové cerfitikáty?

www.BallDesign.cz nabízí unikátní online dárkové certifikáty. Stačí vybrat v e-shopu dárkový poukaz příslušné hodnoty, zaplatit převodem a do e-mailové schránky vám přijde certifikát ve zvolené hodnotě. Je už jen na vás, zda se rozhodnete nechat ho poslat přímo na e-mailovou adresu toho, koho chcete obdarovat, přeposlat ho ze své e-mailové schránky nebo krásný certifikát vytisknout a darovat osobně.

Co se za ně dá koupit?

BallDesign šel v dárkových certifikátech ještě o krok dál! Přizpůsobil hodnoty dárkových poukazů svým nejprodávanějším produktům, jejich hodnota obsahuje i cenu poštovného! Váš dárek tak bude dokonalý, nemusíte se obávat, že k vašemu dárku bude potřebný ještě nějaký doplatek.

Chcete-li darovat sadu svítícich koulí a nechat barevný výběr na obdarovaném, vybírejte z dárkových certifikátů pro nákup 20ti, 35ti nebo 50ti svítících koulí v provedení LED spolu s poštovným pro doručení kurýrem až domů. BallDesign nabízí také standardní dárkové cerfitikáty v hodnotách 500, 1000, 1500 Kč. Všechny certifikáty se samozřejmě dají využít na nákup kompletního sortimentu dostupného na e-shopu. Platnost certifikátu je 6 měsíců.